فرم ارزیابی رایگان
مهاجرت به پرتغال

مهاجرت به پرتغال

 

مطالبی که در این بخش به آنها خواهیم پرداخت

آشنایی با کشور پرتغال

مهاجرت به کشور پرتغال

انواع راههای مهاجرت به پرتغال

مهاجرت تحصیلی به پرتغال

مهاجرت کاری به پرتغال

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

انواع روش های سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق ثبت شرکت

مهاجرت از طریق خرید ملک

مهاجرت از طریق تمکن مالی

 


 

آشنایی با کشور پرتغال

در پایین ‌ترین قسمت جنوب غربی قاره‌ اروپا و در جوار کشور اسپانیا ، کشور کوچک و زیبای پرتغال قرار دارد.

پرتغال کشوری با فرهنگ غنی  و آب و هوای معتدل و مناسب ، با جاذبه های طبیعی بی نظیر هر ساله توجه گردشگران زیادی را به خود جلب می کند.

طبق اخرین آمار منتشر شده ، جمعیت پرتغال حدود 10 میلیون 200 هزار نفر می باشد .مساحت این کشور 92 هزار کیلومتر مربع است که به طور کلی به دو بخش کلانشهری پورتو در شمال و در لیسبون در جنوب که پایتخت این کشور می باشد تقسیم می شود.

این کشور عضو کشورهای حوزه شینگن بوده و در زمره کشورهای پیشرفته قرار دارد که در سال های اخیر از لحاظ اقتصادی رشد چشمگیری داشته که باعث جلب سرمایه گذاران خارجی شده است.

تولید ناخالص ملی این کشور در سال گذشته میلادی  240 میلیارد دلار بوده که نشان از اقتصاد پیشرفته  و رو به رشد این کشور دارد.البته نباید فقط پیشرفت این کشور را در حوزه مسایل اقتصادی دانست چرا که پیشرفت کشور پرتغال در زمینه های رفاهی ، کیفیت زندگی ، وضعیت معیشتی ، نرخ پایین بیکاری ،کیفیت بالای نظام آموزشی و بسیار معیارهای دیگر بسیار قابل توجه است.

                                           

 


 

مهاجرت به کشور پرتغال

با توجه به توضیحاتی که در بالا ارائه شد ، مهاجرت به پرتغال می تواند شما را به موفقیت و ارتقای شغلی ، تحصیلی و سطح کیفیت زندگی نزدیک کند.دانشگاههای پرتغال در لیست دانشگاههای معتبر جهانی قرار دارند  که مدرک آنها مورد تایید وزارت علوم ایران نیز می باشد که تحصیل در انها شما را به موفقیت بسیار بزرگی ئر زمینه تحصیلی می رساند.با توجه به رشد اقتصادی و توسعه صنایع در این کشور ، امکان اشتغال در صنایع مختلف و کسب درآمد عالی از دیگر مزایای مهاجرت به استرالیا می باشد.دریافت اقامت دایم کشور پرتغال بر خلاف سایر کشورهای اروپایی بسیار راحت  می باشد ، مخصوصا برای خارجیانی که  اقدام به سرمایه گذاری در این کشور نمایند.

                                           

 


 

انواع راههای مهاجرت به پرتغال

راههای مختلفی برای مهاجرت به پرتغال وجود دارد که از جمله می توان به مهاجرت تحصیلی ،سرمایه گذاری و خودحمایتی اشاره کرد که در این بین راههای زیر جزو محبوب ترین و آسان ترین روشهای مهاجرت به پرتغال می باشد:

 

بازنشستگی

خودحمایتی

سرمایه گذاری

خوداشتغالی

                                           

 


 

مهاجرت تحصیلی به پرتغال

برای مهاجرت تحصیلی به پرتغال دریافت پذیرش تحصیلی لز دانشگاهای پرتغال الزامی میباشد.همچینین  یکی از مدارک زبان که در زیر نام می بریم باید ارائه دهید:

آیلتس آکادمیک

آزمون تافل

آزمون پیشرفته c1

زمان اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی پرتغال ، مدارک تمکن مالی برای اثبات توانایی پردخات شهریه و هزینه های زندگی و همچنین مدارک مربوط به محل اقامت مانند خوابگاه دانشجویی یا اجاره خانه الزامی است.

شهریه سالانه  تحصیل در مقطع کارشناسی بین 500 تا 1000 یورو و در مقطع کارشناسی ارشد بین 500 تا 2500 یورو است.

 

                                                                     


 

مزایا تحصیل در پرتغال:

 • دانشگاه هایی معتبر با امکانات تحصیلی و آموزشی عالی
 • شهریه مقرون به صرفه دانشگاه های پرتغالی
 • هزینه های متناسب زندگی دانشجویی در پرتغال
 • امکان تحصیل به زبان انگلیسی
 • امکان اشتغال در حین تحصیل
 • امکان تمدید ویزا پس از فارغ التحصیلی برای اشتغال
 • امکان تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری و اقامت

 


 

هزینه زندگی دانشجویی در پرتغال:

هزینه زندگی دانشجویی در هر شهر متفاوت می باشد اما میتوان این هزینه را تقریبا بین  500 تا 800 در ماه در نظر گرفت.

                                           

 


 

کار حین تحصیل در پرتغال:

دانشجویان خارجی می توانند به صورت تمام وقت و نیمه وقت در حین تحصیل کار کنند.

                                           

 


 

مهاجرت کاری به پرتغال:

برای مهاجرت کاری به پرتغال به یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای پرتغالی نیاز دارید.این کشور درحال حاضر دچار کمبود نیروی کار ماهر در حوزه های ارتباطات و پرستاری است.

                                           

 


 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری:

برای سرمایه گذاری در پرتغال این امکان وجود دارد که در زمبنه های مختلف سرمایه گذاری کرد یا با خرید ملک  این کار را کرد.با توجه به رشد اقتصادی خوبی که پرتغال داشته است ، سرمایه گذاری در این کشور ، سود خوبی به شما خواهد داد.

این کشور بر خلاف سایر کشورهای اروپایی ، به افرادی که اقدام به خرید ملک می کنند نیز اقامت دایم می دهد.

 

                                                                         


 

مزایای سرمایه گذاری در پرتغال:

 • امکان دریافت اقامت دائم پس از 5 سال
 • هزینه های پایین زندگی
 • امنیت سرمایه گذاری
 • ثبات سیاسی
 • اقتصاد پویا و رو به رشد
 • مشوق های مالیاتی عالی
 • فساد اداری پایین
 • نرخ بیکاری پایین
 • نرخ بهره بانکی پایین
 • زیرساخت های پیشرفته
 • امکان افتتاح حساب بین المللی
 • امکان تجارت با دیگر کشورهای اروپایی
 • بهره مندی از کلیه امکانات مانند یک شهروند پرتغالی

 

 

 

انواع روش های سرمایه گذاری در پرتغال:

 

مهاجرت از طریق ثبت شرکت

با ثبت شرکت در پرتغال در ابتدا اقامت یک ساله به شما تعلق می گیرد و بعد می توانید آن را به مدت 5 سال تمدید کنید.در صورتی که شرکت شما فعال بوده و در پرداخت مالیاتها به موقع عمل نمایید و ارتکاب به جرمی در سابقه شما وجود نداشته باشد میتوانید برای اقامت دایم اقدام نمایید.

                                           

 


 

مهاجرت از طریق خرید ملک

خرید ملک نیز یکی از راههای مهاجرت به پرتغال می باشد.خارجیان می توانند با خرید ملک به ارزش 500 هزار یورو اجازه اقامت  و ویزای طلایی پرتغال را درایفت نمایند.این ویزا علاوه بر اجازه کار و تحصیل در این کشور ، امکان دریافت اقامت دایم بعد 5 سال را فراهم می آورد.

این نکته را نیز باید یادآوری کنیم  در کشور پرتغال برخلاف سایر کشورهای اروپایی ، می توانید با خرید ملک و مستغلات علاوه بر اقامت دایم ، اجازه تحصیل و کار دریافت کنید.

 

 

از طرفی می‌توانید از وام رهنی این کشور برای خرید خانه نیز استفاده کنید، مزیتی که می‌تواند در زمان خرید خانه برای شما کمک بزرگی باشد.همچنین می توانید از وام رهنی این کشور برای خرید خانه نیز استفاده کنید، مزیتی که می‌تواند در زمان خرید خانه برای شما کمک بزرگی باشد.

 

 

                                                                        


 

مهاجرت  از طریق تمکن مالی یا خودحمایتی:

متقاضی در این روش باید تمکن مالی کافی برای زندگی در پرتغال را ارائه دهد.در این طرح مدت  اقامنت در ابتدا 2 ساله و سپس به مدت 5 سال تمدید می شود و در نهایت می تواند تبدیل به اقامت دائم شود.

در این طرح متقاضی باید ثابت کند در زمان حضور در کشور پرتغال میتواند بدون داشتن شغل ،از پس هزینه های زندگی برآید.مثلا از طریق حقوق بازنشستگی در کشور خود و یا دریافت اجاره از املاک خود در کشورش .

 

سرمایه گذاران ، فعالان اقتصادی ، کارفرمایان ، کارآفرینان و کلیه عزیزانی که قصد مهاجرت به پرتغال را دارند می توانند از طریق تکمیل فرم ارزیابی رایگان ، شانس ویزا گرفتن خود را رایگان بررسی کنند و یا با شماره 02188772764 تماس گرفته و از طریق مشاوره رایگان حضوری و تلفنی اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 برای رزرو تورهای آسیایی و اروپایی و همچنین تور شهرهای توریستی ترکیه از جمله وان و آنتالیا به سایت safarsun.com مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

موارد مشابه